Rozloučení s P. Václavem

Rozloučení

Od 1. srpna 2021 jsem přeložen jako administrátor do farního obvodu Sobotka. Poslední nedělní mši svatou budu sloužit v Ústí nad Labem v neděli 18. července v 10.30 hod. Přítomen budu i na závěr bohoslužby v 9.00 hodin. A srdečně vás zvu do Skorotic na farní dvůr, kde - doufejme za hezkého počasí - bude v 16.00 hodin sloužena venkovní mše svatá a poté bude příležitost setkat se, občerstvit se, popovídat si, rozloučit se, zazpívat si. Nebudu se zlobit, pokud do Skorotic donesete něco na stůl.

Požehnaný čas prázdnin.

P. Václav

Společné ukončení školního roku

Srdečně zveme rodiny s dětmi na společné ukončení školního roku v pátek 11. června na Střekov. Zahájíme mší svatou v 17.00 ze slavnosti Nejsvětějšího Srdce Ježíšova (půl hodiny před mší sv. je možnost cvičit písně ke mši a přistoupit ke svátosti smíření), poté požehnáme kříž, který přeneseme a usadíme na farní zahradě ve svahu.

Následovat bude občerstvení formou opékání a donesených dobrot (o což prosíme hodné maminky a babičky).

Připraveny jsou samozřejmě hry pro děti školou povinné.

Manželská setkání 2021

Pár na pláži

V příloze naleznete informace a pokyny k účasti na Manželských sektáních 2021, které se letos konají v termínu 17. - 24. července v Blatné. Doporučujeme účast všem maželům.

Letní kurs Manželských setkání je programem zaměřeným na harmonické manželství a odpovědné rodičovství.

Jeho náplní jsou přednášky s tématikou vzájemných vztahů muže a ženy a následná práce ve skupinkách.

Denní modlitba církve a prostor k rozjímání během tridua

Srdečně zveme na společnou modlitbu církve o velikonočním triduu.

Zelený čtvrtek

• po večerních obřadech do 22.00 hod. - kostel otevřen k soukromé modlitbě

Velký pátek

• 8.30  hod. - ranní chvály s modlitbou se čtením
  • 9.00 - 12.00 hod. - kostel otevřen k soukromé modlitbě

Bílá sobota

• 8.30 hod. - ranní chvály s modlitbou se čtením
  • 9.00 - 15.00 hod. - modlitba u Božího hrobu

Zmrtvýchvstání Páně

• 18.00 - slavnostní nešpory

Zápis do 1. třídy křesťanské školy Karmel

Zápis Karmel

Křesťanská škola Karmel pořádá zápis dětí do 1. třídy. Zápis se bude konat s přihlédnutím k aktuální situaci v termínech 8. dubna a 14. dubna od 13.30 do 17.00 hodin.

Více informací na přiloženém letáku a na webových stránkách www.skolakarmel.cz.