Postní Tammím

Bohoslovci a představení pražského semináře zvou mladé muže na postní setkání Tammím, kvůli koronaviru opět online. Setkání proběhne v sobotu 13. března. Program na plakátu v příloze.

Tradičně se tato akce odehrává v kněžském semináři a nabízí mladým mužům možnost strávit víkend s bohoslovci ve společné modlitbě a bratrském společenství. Protože, nemůžeme účastníky pozvat k nám, připravili jsme pro ně program na sobotní odpoledne. Naším hostem bude biskup Tomáš Holub, který si pro nás připravil přednášku o bratrství. V rámci programu bude možné si popovídat s představenými semináře prostřednictvím videohovoru. Vrcholem setkání bude slavení mše svaté, která bude přenášena v 17:00 online z kostela sv. Vojtěcha v Dejvicích. Během dne je možné psát své prosby, za které se budeme modlit během celonoční adorace.
Více informací lze nalézt na facebookových stránkách Arcibiskupského semináře Praha nebo webových stránkách www.seminar-praha.cz.

Lukáš Němeček, bohoslovec litoměřické diecéze