Výuka náboženství - oprava termínu

Omlouváme se chybné uvedení termínu konání výuky naboženství.

Výuka bude probíhat v těchto věkových skupinách a termínech na faře:

1. – 3. tř. úterý 16 – 17 h. (Mgr. Marie Bukovanská)

3. – 5. tř. čtvrtek 16 – 17 h. (Mgr.Anna Harnčířová) – děti, které již chodí ke sv. Přijímání

6. – 9. tř. (prima – kvarta): čtvrtek 16 – 17 h. P. Miroslav Šimáček

V původním článku i v přihláškách je již oprave provedena.

Výuka náboženství ve školním roce 2022-2023

Ježíš s dětmi

Nabízíme tradičně výuku náboženství na faře v Ústí nad Labem. Výuka bude probíhat ve třech věkových skupinách jeden krát v týdnu:

1. – 3. tř. úterý 16 – 17 h. (vyučující: Mgr. Marie Bukovanská)

3. – 5. tř. čtvrtek16 – 17 h. (vyučující: Mgr. Anna Hrnčířová) - děti, které chodí ke sv. Přijímání

6. – 9. tř. (prima – kvarta): čtvrtek 16 – 17 h. ( vyučující: P. Miroslav Šimáček)

Společné ukončení školního roku

Srdečně zveme rodiny s dětmi na společné ukončení školního roku v pátek 11. června na Střekov. Zahájíme mší svatou v 17.00 ze slavnosti Nejsvětějšího Srdce Ježíšova (půl hodiny před mší sv. je možnost cvičit písně ke mši a přistoupit ke svátosti smíření), poté požehnáme kříž, který přeneseme a usadíme na farní zahradě ve svahu.

Následovat bude občerstvení formou opékání a donesených dobrot (o což prosíme hodné maminky a babičky).

Připraveny jsou samozřejmě hry pro děti školou povinné.

Výuka náboženství od 21. září

Výuku náboženství ve farnosti zahajujeme v týdnu od pondělí 21. září pro všechny skupinky v termínech podle běžného harmonogramu. Prosíme povšimněte si malé změny termínů výuky u prvokomunikantů a skupiny Marušky Bukovanské.

Žádáme rodiče, aby v případě nachlazení dítěte radějidítě na výuku neposílali.  V případě nakažení koronavirem nebo nařízené karantény prosíme o předání informace na faru nebo vyučujícímu.