Novoroční koncert v kostele sv. Václava ve Skoroticích

Kostel sv. Václava, Skorotice

Srdečně zveme na novoroční koncert vokálního uskupení Panoptikum v úterý 10. ledna 2023 od 19.00 hod. v kostele sv. Václava ve Skoroticích.

Přijďte navštívit náš znovu otevřený kostel po dlouhodobém uzavření z důvodů probíhajících oprav.

Přejeme příjemný zážitek.

Oprava kostela sv. Václava ve Skoroticích

Nové Skorotice se rozvíjejí a kostel je přirozeným centrem procházek a návštěv. V posledních letech zde probíhaly vánoční i velikonoční koncerty, byly zde bohoslužby, blízká fara sloužila dětem i mládeži (Skauting). Rádi bychom, kdyby toto místo opět ožilo a zvláště místním obyvatelům poskytlo svou krásou možnost nadechnout se duchovní atmosféry, kterou v sobě nese.

Rozloučení s P. Václavem

Rozloučení

Od 1. srpna 2021 jsem přeložen jako administrátor do farního obvodu Sobotka. Poslední nedělní mši svatou budu sloužit v Ústí nad Labem v neděli 18. července v 10.30 hod. Přítomen budu i na závěr bohoslužby v 9.00 hodin. A srdečně vás zvu do Skorotic na farní dvůr, kde - doufejme za hezkého počasí - bude v 16.00 hodin sloužena venkovní mše svatá a poté bude příležitost setkat se, občerstvit se, popovídat si, rozloučit se, zazpívat si. Nebudu se zlobit, pokud do Skorotic donesete něco na stůl.

Požehnaný čas prázdnin.

P. Václav