Farní ohlášky z neděle 6.10.2024

růženec

*      Dnešní neděli odpoledne zveme také na mši svatou do Tisé v 16.00 hod.

*      Příští neděle 13. října bude 28. neděle v mezidobí.

*       Vysokoškolští studenti a starší mládež se schází pravidelně každé úterý. Setkání začíná společným slavením pravidelné mše svaté v 18.00 hod. v kostele Nanebevzetí Panny Marie, poté pokračují v programu na faře v sále Sinai. (Aktuální informace o společenství můžete sledovat na webu: dcml.cz/spolca/usti-nad-labem).

*       Ve středu. 9. října v 17.00 hod. se v univerzitní kapli koná ekumenická bohoslužba při příležitosti zahájení akademického roku 2024-2025 za účasti Mons. Stanislava Přibyla, biskupa litoměřického. Celá akademická obec je srdečně zvána.

*      Ve čtvrtek 10. října zveme všechny zájemce na Hovory o víře. Na faře v sále Sinai po mši svaté od 18.45 hod.

*       Připomínáme, že každý pátek se pravidelně schází Farní družina od 15.15 hod. na faře ve Skoroticích a od 19.00 hod. Společenství mládeže na faře v Ústí nad labem. Plakátky visí v předsíni kostela.

*       Misijní kongres dětí se uskuteční 19. října v Litoměřicích. Zveme všechny děti z farnosti k účasti! Na programu je mše sv. s o. biskupem Stanislavem a velká pátrací hra po městě. Více informací na plakátu, webu farnosti či litoměřické diecéze. Ke společné cestě vlakem z Ústí n. L. je možné se přihlásit u Anny Hrnčířové, tel. 774523428.

*       Měsíc říjen je měsícem růžence. Připomínáme krásu a důležitost této modlitby a děkujeme těm, kteří se ji modlí přede mší svatou