Farní ohlášky z neděle 30.6.2024

Sv. Cyril a Metoděj

*      Dnes odpoledne od 16.00 hod. srdečně zveme všechny na poutní mši svatou ke cti svatých Petra a Pavla do farního kostela v Žežicích.

*      Připomínáme, že každou neděli máme mše svaté v některé venkovské farnosti. Můžete se jich zúčastnit a posílit tak místní komunitu. Příští neděli 7. července v Tisé od 16.00 hod.

Farní ohlášky z neděle 16.6.2024

1 sv. přijímání - symboly

11. neděle v mezidobí  (16. června 2024)

*      Připomínáme, že každou neděli máme mše svaté v některé venkovské farnosti. Můžete se jich zúčastnit a posílit tak místní komunitu. Tuto  neděli 16. června ve Skoroticích od 16.00 hod. Příští neděli 23. června v Libouchci a v Chlumci. Obě od 16.00 hod.

*      Dnešní neděli při mši svaté v 10.30 hod. přistoupí 15 dětí z našich farností k 1. sv. přijímání. Blahopřejeme!

Farní ohlášky z neděle 9.6.2024

slunce

10. neděle v mezidobí   ( 9. června 2024)

*       Připomínáme, že každou neděli máme mše svaté v některé venkovské farnosti. Můžete se jich zúčastnit a posílit tak místní komunitu. Tuto  neděli 9. června v Arnultovicích a Chlumci. Obě od 16.00 hod. Příští neděli 16. června ve Skoroticích od 16.00 hod.

*       Příprava na první svaté přijímání dětí pokračuje v úterý 11. června v 16.00 hod v sále Sinaj.

Farní ohlášky z neděle 2.6.2024

Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Ústí nad Labem - boční oltář

9. neděle v mezibobí

*       Tuto neděli 2. června při mši svaté v 10.30 hod. oslavíme Slavnost Božího Těla. Bude sloužena mše svatá s eucharistickým průvodem v kostele a svátostným požehnáním.

*       Připomínáme, že každou neděli máme mše svaté v některé venkovské farnosti. Můžete se jich zúčastnit a posílit tak místní komunitu. Tuto  neděli 2. června v Tisé od 16.00 hod. Příští neděli 9. června v Arnultovicích a Chlumci. Obě od 16.00 hod.

Farní ohlášky z neděle 19.5.2024

Seslání Ducha svatého

Slavnost Seslání Ducha Svatého

*        Připomínáme, že každou neděli máme mše svaté v některé venkovské farnosti. Můžete se jich zúčastnit a posílit tak místní komunitu. Tuto  neděli 19. května ve Skoroticích od 16.00 hod. Příští neděli 26. května v Chlumci a Libouchci. Obě od 16.00 hod.

*       V pondělí 20. května jste zváni v 19.00 na Biblickou hodinu, která proběhne v sálku Nazaret.

Farní ohlášky z neděle 17.3.2024

Jiřetín pod Jedlovou - křížová cesta

5. neděle postní

*        Dnes prožíváme pátou postní neděli - Judica - podle vstupní antifony “Iudica me Deus” - Zjednej mi právo, Hospodine.

*        Připomínáme, že každou neděli máme mše svaté v některé venkovské farnosti. Můžete se jich zúčastnit a posílit tak místní komunitu. Tuto  neděli 17. března ve Skoroticích od 16.00 hod. Příští neděli 24. března v Chlumci a Libouchci. Obě začínají od 16.00 hod.

Farní ohlášky z neděle 10.3.2024

kříž na prkně

4. neděle postní

*        Dnes prožíváme čtvrtou neděli postní, zvanou - Laetare - podle vstupní antifony “Laetare Jerusalem” - Raduj se, Jeruzaléme.

*        Připomínáme, že každou neděli máme mše svaté v některé venkovské farnosti. Můžete se jich zúčastnit a posílit tak místní komunitu. Tuto  neděli 10. března v Chlumci a Arnultovicích. Obě začínají v 16.00 hod. Příští neděli 17. března ve Skoroticích od 16.00 hod.

Farní ohlášky z neděle 3.3.2024

Jiřetín pod Jedlovou - křížová cesta

3. neděle postní

*        Dnes prožíváme třetí neděli postní, zvanou Oculi - podle vstupní antifony “Oculi mei semper ad Dominum” - Mé oči stále vyhlížejí Pána.

*        Připomínáme, že každou neděli máme mše svaté v některé venkovské farnosti. Můžete se jich zúčastnit a posílit tak místní komunitu. Tuto  neděli 3. března v Tisé v 16.00 hod. Příští neděli 10. března v Chlumci a Arnultovicích. Obě začínají v 16.00 hod.

Farní ohlášky z neděle 25.2.2024

kříž a srdce

2. neděle postní

*        Dnes prožíváme druhou neděli postní, zvanou Reminiscere - podle vstupní antifony “Reminiscere miserationum tuarum, Domine” - Pane, rozpomeň se na své slitování, na své milosrdenství.

*        Připomínáme, že každou neděli máme mše svaté v některé venkovské farnosti. Můžete se jich zúčastnit a posílit tak místní komunitu. Tuto  neděli 25. února v Chlumci a Libouchci, obě začínají od 16.00 hod. Příští neděli 3. března v Tisé v 16.00 hod. a v sobotu 2. března ve Skoroticích od 16.00 hod.

Farní ohlášky z neděle 18.2.2024

kříž a hory

1. neděle postní

*        Dnes prožíváme první neděli postní, zvanou Invocavit podle vstupní antifony Invocavit me et ego exaudiam eum = Bude ke mně volat a já ho vyslyším. Povolal mne.

*        Připomínáme, že každou neděli máme mše svaté v některé venkovské farnosti. Můžete se jich zúčastnit a posílit tak místní komunitu. Tuto  neděli 18. ledna ve Skoroticích od 16.00 hod. Příští neděli 25. února V Chlumci a Libouchci. Obě začínají v 16.00 hod.