Farní ohlášky z neděle 9.12.2023

2. neděle adventní

*        Předběžně oznamujeme, že od 17. 12. 2023 do 1. 1. 2024 pořádá naše farnost opět tradiční výstavu betlémů. Obracíme se již takto předem na všechny farníky s naléhavou prosbou o pomoc při instalaci výstavy od 11. do 16. 12. a s jejím následným hlídáním po dobu jejího otevření. Rádi bychom vás požádali, abyste s touto službou počítali a vyhradili si na ni v době adventu a Vánoc potřebný čas. S pomocí při instalaci je možné se domluvit s pí. Monikou Velinskou nebo s farní kanceláří (tel. 604201533).

Archy pro zapisování služeb při hlídání výstavy jsou umístěny v kostele za lavicemi. Předem děkujeme za pomoc.

*        Z důvodu přípravy výstavy betlémů se budou v týdnu od 11. do 15. prosince konat pravidelné bohoslužby v kapli Panny Marie ve farní budově.

*        Ve čtvrtek 14. prosince Vás zveme na Hovory o víře od 19.00 hod. na faře v sále Sinaj.

*        Skupina Křesťanských pedagogů se sejde ve čtvrtek 14. prosince na faře v sále Jana Pavla II od 19.00 hod.

*        Pravidelné setkání lékařů se v prosinci nekoná. Proběhne až příští měsíc, 15. ledna na faře v 19.00 hod.

*        Od soboty 16. prosince odpoledne si bude možno v našem kostele zažehnout Betlémské světlo.