Farní ohlášky z neděle 22.10.2023

podzim

*        Dnešní neděli, 22. října, proběhne  po obou dopoledních mších sv. misijní jarmark. Za dobrovolný příspěvek na Papežská misijní díla si bude možné pořídit výrobky našich dětí.

*        O Slavnosti Všech svatých ve středu 1. listopadu a Památce věrných zemřelých ve čtvrtek 2. listopadu budou slouženy mše svaté v našem kostele v 18:00 hod. Ve středu 2. listopadu mše svatá ráno v 8.00 nebude.

*        Dušičkové pobožnosti v našem farním obvodu se budou konat v těchto časech:

Čtvrtek 2.11.2023

15.00 hod. – Skototice (hřbitov) – dušičková pobožnost

18.00 hod. – Ústí nad Labem (arciděkanský kostel) – mše svatá za zemřelé s možností získání plnomocných odpustků

Neděle 5.11.2023

14.00 hod. - Tiské stěny (Horolezecký památník) – modlitba za zemřelé horolezce

15.30 hod. - Tisá (hřbitov) – dušičková pobožnost

16.00 hod. - Tisá (kostel) – mše svatá za zemřelé

15.30 hod. – Arnultovice (hřbitov u kostela) – dušičková pobožnost

16.00 hod. – Arnultovice (kostel) – mše svatá za zemřelé

17.00 hod. – Arnultovice (starý hřbitov u kříže) – modlitba za zemřelé

*        Na svátek sv. Martina, v sobotu 11. listopadu, zveme všechny na poutní mši svatou od 15.30 hod. v kostele sv. Martina v Lipové.

*        Začátkem listopadu můžeme získat plnomocné odpustky pro naše drahé v očistci. Připomínáme základní podmínky:

1. a 2. listopadu při návštěvě kostela splněním tří obvyklých podmínek (sv. zpověď, sv. přijímání, modlitba na úmysl Svatého otce) a dále modlitbou Otčenáš a Vyznání víry.

Od 1. – 8. listopadu návštěvou hřbitova, splněním tří obvyklých podmínek a jakoukoliv modlitbou za zemřelé.