Farní ohlášky z neděle 15.10.2023

*        Výuka náboženství pro letošní školní rok již začala. Vyučuje se na faře ve čtyřech skupinách; v úterý od 16 hod. příprava na 1. svaté přijímání pro 2. a 3. třídu a skupina pro 4. – 5. třídu ZŠ, ve čtvrtek pak od 16 hod. žáci  6. – 9. třídy a skupina děti v 1. – 2. třídě.

*        Tuto neděli se uskuteční setkání rodin z farnosti v čase od 14:30 do 18 hod. Výjimečně se sejdeme na faře. Přijít mohou nejen rodiny s dětmi, ale i každý, kdo by měl chuť zapojit se do tvoření výrobků na misijní jarmark. Ten se pak uskuteční na misijní neděli 22. října po obou mších sv. v našem kostele.

*        Dnes od 17 hod. také proběhne v našem kostele koncert duchovní hudby pěveckého dua Duo di fiori. Na programu A. M. z Otradovic, A. Vivaldi, W. Mozart a další. Bližší informace na plakátku v předsíni kostela.

*        Dětská schola, která zpívá a hraje v našem kostele, se bude letos scházet každou středu od 16:00 hod. Zveme všechny děti, které rády zpívají nebo hrají na hudební nástroj, aby se zapojily do naší pěkné scholy!

*        Ve středu 18.10. v 17.30 hod. se v univerzitní kapli koná ekumenická bohoslužba při příležitosti zahájení akademického roku 2023-2024. Celá akademická obec je srdečně zvána.

*        Ve čtvrtek 19.10. zveme k vzájemnému setkání naše seniory, od 15.00 hod. na faře.

*        V říjnovém měsíci začne též pravidelné setkávání lékařů, vždy třetí pondělí v měsíci. Tentokrát tedy v pondělí 16. října, v 19.00 hod. v sále Jana Pavla II.

*        Společenství středoškolské mládeže se schází každý pátek po mši svaté. Srdečně zveme všechny mladé lidi. Na programu Boží slovo, duchovní téma, zpěv s kytarou, modlitba i občerstvení, plánování akcí.

*        Vysokoškolské studenty zase přivítáme každou středu od 19.00 hod. na faře v sále Sinaj.