Farní ohlášky z neděle 19.6.2022

1.sv. přijímání - symboly

Slavnost Těla a Krve Páně

*        Dnešní neděli slavíme slavnost Těla a Krve Páně. Při mši sv. v 10:30 přistoupí k 1. sv. přijímání 13 dětí z naší farnosti. Eucharistický průvod se uskuteční po mši svaté v prostorách kostela.

*        Země se modlí. Každou středu se modlíme růženec od 18:00 hod. venku před vchodem našeho kostela u zobrazení Panny Marie za mír, náš národ, za církev a její vedení, za naši vládu, naše blízké a nás samotné.

*        V pátek 24. června se uskuteční ve Skoroticích setkání mládeže a táborák. Začneme zde mší svatou na závěr školního roku v  18:00 hod. . Podrobnější program na plakátku.

*     V  našem kostele Nanebevzetí Panny Marie bude 24.6.2022 rovněž mše sv. v 18.00 hod. ze Slavnosti Nejsvětějšího Srdce Ježíšova.

*        V neděli 26. června bude sloužena v 16:00 hod. poutní mše sv. v kostele sv. Petra a Pavla v Žežicích. Všichni poutníci jsou zváni, možno dojít pěknou procházkou z Dobětic.

*        Celostátní setkání mládeže proběhne letos od 9. – 14. srpna v Hradci Králové. Možnost registrace na webových stránkách celostatnisetkanimladeze.cz.