Velikonoce 2020 v naší farnosti

Fotka

Velikonoce 2020 jsou příležitostí, abychom je prožili ve větším sepětím s Ukřižovaným Kristem, než jindy. Stále platí opatření vlády a instrukce otce biskupa, a proto nemůžeme slavit nejdůležitější a nejkrásnější obřady celého liturgického roku veřejně. Chceme vám tedy nabídnout alespoň možnost připojit se ke slavení obřadů prostřednictvím živého přenosu z kaple a našeho farního kostela. Věříme, že i tímto způsobem obdržíme hojnost Božího požehnání.

• Květná neděle - 5. dubna - v 8.00 z kaple - mše svatá
  • Zelený čtvrtek - 9. dubna - v 18.00 z kostela - Večerní mše svatá na památku Večeře Páně
  • Velký pátek - 10. dubna - v 15.00 z kostela - pobožnost křížové cesty
  • Velký pátek - 10. dubna - v 17.00 z kostela  - Památka umučení Páně
  • Bílá sobota - 11. dubna - v 20.00 z kostela - Velikonoční vigilie
  • Slavnost Zmrtvýchvstání Páně - 12. dubna v 9.00 z kostela - mše svatá
  • Pondělí v oktávu velikonočním - 13. dubna v 9.00 z kostela - mše svatá

V sobotu 11. dubna v době od 10.00 do 12.00 hod. a v neděli 12. dubna o slavnosti Zmrtvýchvstání Páně bude po bohoslužbě (cca od 10.00 do 12.00 hod.) kostel otevřen pro individuální přijetí svátostí (smíření a eucharistie). Prosíme, abyste dbali pokynů služby, která bude u vchodu kostela. Děkujeme.

Jinak se na nás můžete obracet telefonicky pro individuální domluvu ohledně svátostí.

Vyprošujme si navzájem trpělivost v současných omezeních, abychom v Kristově pokoji byli otevřeni té největší radosti, kterou nám přinesl a nabídl Ježíš Kristus - Ukřižovaný a Vzkříšený.