Farní ohlášky z neděle 18.2.2024

kříž a hory

1. neděle postní

*        Dnes prožíváme první neděli postní, zvanou Invocavit podle vstupní antifony Invocavit me et ego exaudiam eum = Bude ke mně volat a já ho vyslyším. Povolal mne.

*        Připomínáme, že každou neděli máme mše svaté v některé venkovské farnosti. Můžete se jich zúčastnit a posílit tak místní komunitu. Tuto  neděli 18. ledna ve Skoroticích od 16.00 hod. Příští neděli 25. února V Chlumci a Libouchci. Obě začínají v 16.00 hod.

*        Dnes 18. února odpoledne zveme rodiče spolu se svými dětmi na pravidelné setkání rodin s dětmi v Centru pro rodinu Ovečka (Poláčkova 2, Ústí n.L.) v 14.30 hod.

*        V době postní každý pátek od 17.15 konáme v našem kostele Křížovou cestu. Povedou ji různá společenství z farnosti. Je to příležitost prohloubit prožívání postní doby. Najděte si čas a přijďte.

*        Pravidelné setkání lékařů se bude konat třetí pondělí v měsíci, tj. 19. února v 19.00 hod. na faře. Malé pohoštění, sdílení, témátko, modlitba. Srdečně zveme.