Farní ohlášky z neděle 21.1.2024

zimní krajina, kostel

*        Ve čtvrtek 25. ledna (svátkem Obrácení sv. Pavla) končí Týden modliteb za jednotu křesťanů. Při bohoslužbě v 18.00 hod. promluví emeritní kazatel Církve bratrské Daniel Fajfr a budou přítomni také představitelé dalších křesťanských církví z našeho města. Zveme všechny, aby se připojili k modlitbám za jednotu.

*        Farní ples se uskuteční v sobotu 3. února 2024 v sále restaurace u Kastnerů v Trmicích. Zahájení plesu je ve 20:00 hod., k tanci a poslechu hraje skupina Brass Bombers. Vstupenky v ceně 200,- Kč  jsou k dispozici ke koupi v sakristii a ve farní kanceláři. Srdečně zveme všechny farníky, kteří mají zájem, k účasti! Vstupenky bude možno též zakoupit na místě konání plesu až do vyprodání.

Přijímáme vhodné předměty na tombolu, které můžete přinést na faru.

*         Připomínáme, že každou neděli máme mše svaté v některé venkovské farnosti. Můžete se jich zúčastnit a posílit tak místní komunitu. V neděli 28.1. to jsou mše svaté v Libouchci a v Chlumci. Obě začínají v 16.00 hod.