Farní ohlášky z neděle 20.3.2022

3. neděle postní

*      Dnešní neděli proběhne po mši sv. Misijní jarmark, při kterém děti z farnosti nabídnou ke koupi své výrobky. Výtěžek z jarmarku půjde na podporu misií Papežských misijních děl.

*      ČBK vyhlásila modlitby za situaci na Ukrajině. Pamatujme v modlitbě i při mši svaté.

*      Každou středu se modlíme růženec od 18:00 hod. venku před vchodem našeho kostela u zobrazení Panny Marie za mír, náš národ a celou společnost, za církev a její vedení, za naši vládu, naše blízké a nás samotné. Více informací na webových stránkách www.zemesemodli.cz.

*      V pátek 25. března oslavíme Slavnost Zvěstování Páně, tj. den, kdy anděl oznámil Panně Marii, že se stane matkou Božího Syna. Křížovou cestu v 17:15 hod. povede společenství rodin.

*      V dalších týdnech povedou křížovou cestu naši senioři 1. dubna a 8. dubna členové farního týmu.