Farní ohlášky z neděle 2.5.2021

5. neděle velikonoční

*      Májové pobožnosti v měsíci květnu budou v našem kostele probíhat ve všední dny kromě středy a neděle po každé mši sv. Srdečně zveme k účasti.

*      Pátek 7. 5. je prvním pátkem v měsíci květnu. Možnost přijetí svátosti smíření a sv. přijímání s přislíbeními prvních pátků, po mši sv. eucharistická adorace.

*      V pondělí 10. května bude večerní mše sv. v 18:00 hod. slavena na poděkování za 70 let života a 45 let kněžské služby P. Mirka Šimáčka. Hlavním celbrantem bude Mons. Jan Baxant, litoměřický biskup. Všichni jsou zváni ke společnému poděkování za prošlou cestu.

*      Případné změny v současné výuce náboženství sledujte, prosím, na našich internetových stránkách. Totéž se týká i setkávání skupin na faře. Jednat budeme podle rozhodnutí vlády a příslušných orgánů.

Doposud výuku náboženství pro 2. stupeň ZŠ, vede P. Václav online každý čtvrtek od 16:00 hod. Ostatní skupiny se znovu otevřou s obnovením školního vyučování.

*      Pravidelná eucharistická adorace probíhá každý čtvrtek od 17:15 hod.

*      Půl hodiny před každou mší svatou je příležitost ke sv. smíření.

*      Každé pondělí v 16.00 hod. se koná příprava na první svaté přijímání.