Františkánské misie v Ústí nad Labem a okolí

Od středy 25. září do neděle 29. září probíhají na Střekově a v okolních farnostech Františkánské misie 2019.

Přinášíme přehled aktivit a odkaz na stránky věnované této akci.

V příloze článku pak naleznete program misií. Modleme se za františkány i za všechny ty, s kterými se při svých aktivitách budou setkávat. A pokud je to jen trochu možné, zúčastněme se tohoto bohatého programu.

Patronkou misií je sv. Terezie z Lisieux, obraťme se proto s prosbou i o její přímluvu:

Sv. Terezie z Lisieux, ty ses zasloužila o to, abychom tě uctívali jako patronku misií na celém světě; rozpomeň se na svoje vroucné tužby za svého pozemského života, aby kříž Ježíše Krista byl známý na celém světě a aby se evangelium hlásalo až do konce časů. Pomáhej, prosíme, kněžím, misionářům a celé Matce Církvi tak, jako jsi to přislíbila. Amen.

Svatá Terezie od Dítěte Ježíše, patronko misií, oroduj za nás! Svatá Anežo Česká, oroduj za nás! Svatá Zdislavo, oroduj za nás!