Bohoslužby bez omezení počtu účastníků a se zpěvem

Nejvyšší správní soud v rozsudku z 22. dubna 2021 konstatoval neústavnost většiny opatření Ministerstva zdravotnictví týkajících se bohoslužeb. Nová opatření 23. dubna se již o bohoslužbách výslovně nezmiňují. Proto již neplatí omezení společného zpěvu a striktní omezení počtu účastníků bohoslužeb.

I nadále ale v kostele:

• nosíme respirátor nebo nanoroušku,
  • dodržujeme dvoumetrové rozestupy mezi osobami, které nejsou členy téže domácnosti,
  • před vstupem si desinfikujeme ruce.

Online přenosy bohoslužeb a pobožností z naší farnosti

V této mimořáné době bychom vám rádi nabídli živý přenos vybraných bohoslužeb slavených soukromě v naší kapli Panny Marie na faře. Přenos je dostupný na stránce http://www.farnost-usti.cz/prenos-bohosluzeb-poboznosti (dostupné přes menu vlevo). Sledujte prosím webové stránky - sekci pořad bohoslužeb, tam naleznete plánované přenosy.

Před přenosem nebo v případě přerušení je vždy potřeba aktualizovat načtenou stránku (např. klávesou F5).