Farní ohlášky z neděle 7.1.2024

Zjevení Páně

Svátek Zjevení Páně

* Příští týden proběhne od 8. do 14. ledna Alianční týden modliteb za jednotu křesťanů. Každý den od 18:00 hod bude možnost se zúčastnit ekumenické bohoslužby v jedné z církví či sborů v našem městě. V naší farnosti se tato bohoslužba uskuteční ve středu 10. ledna ve farní kapli Panny Marie, v neděli bude mít promluvu katolický kněz ve sboru Církve bratrské. Zveme všechny k modlitbám za jednotu.

* Večer z cyklu „Hovory o víře“ pokračuje další přednáškou ve čtvrtek 11. 1. po mši sv. na faře, sál Sinaj. Na programu duchovní slovo, diskuse, společná modlitba. Vhodné pro zájemce, kteří si chtějí rozšířit obzory a vzdělávat se v oblasti katolické nauky.

* V pondělí 15. ledna v 19.00 hod. proběhne v sále Sinaj setkání lékařů. Malé pohoštění, vzájemné sdílení, duchovní téma, modlitba. Srdečně zveme.

* Farní ples se uskuteční v sobotu 3. února 2024 v sále restaurace u Kastnerů v Trmicích. Zahájení plesu je ve 20:00 hod., k tanci a poslechu hraje skupina Brass Bombers. Vstupenky v ceně 200,- Kč budou k dispozici ke koupi v sakristii a ve farní kanceláři. Srdečně zveme všechny farníky, kteří mají zájem, k účasti!

* Dnešní neděli bude slavena poutní mše svatá v kostele Tří králů v Libouchci. Začátek v 16.00 hod. Srdečně zveme na pouť.