Farní ohlášky z neděle 30.1.2022

*      V této době, kdy naše země prožívá jednu z nejhorších krizí za poslední desetiletí, se chceme modlitbou růžence svěřit pod ochranu Panny Marie, Prostřednice všech milostí. Naše farnost se též připojuje ke vzniklé iniciativě Země se modlí, ve které se již nyní spojují některé evropské země. Modlíme se každou středu od 18:00 hod. venku před vchodem našeho kostela u zobrazení Panny Marie za náš národ a celou společnost, za církev a její vedení, za naši vládu, naše blízké a nás samotné. Více informací na webových stránkách www.zemesemodli.cz.

*      Ve středu 2. února oslavíme svátek Uvedení Páně do chrámu, nebo-li Hromnice. Mše sv. se uskuteční v 18:00 hod. Ranní mše sv. se z tohoto důvodu nebude konat.

*      Ve čtvrtek 3. února, na svátek sv. Blažeje, přijmeme při večerní mši sv. svatoblažejské požehnání na ochranu proti nemocem krčním a všemu zlu.

*      Pátek 4. února je prvním pátkem v měsíci, kdy můžeme zvláště přistoupit ke svátosti smíření a eucharistii. Po mši svaté v 18:00 hod. následuje pravidelná eucharistická adorace.

*        Ve čtvrtek 10. února od 19:00 hod. se uskuteční na faře, sál Sinaj,  setkání zaměřené na synodu. Všichni zájemci jsou zváni.