Farní ohlášky z neděle 19.12.2021

adventní věnec
  1. neděle adventní

*      Za lavicemi naleznete formuláře s rozpisem služeb v kostele během vánoční doby, prosíme, abyste se zapisovali, nejlépe po dvou, abychom mohli zpřístupnit kostel pro návštěvníky a pomohli jim tak prožít Vánoce duchovně. Děkujeme.

*      V našem kostele bude sloužena na Štědrý den v  16:00 hod. tzv. „dětská“ a půlnoční mše sv. ve 23 hod. Na Boží Hod vánoční a svátek sv. Štěpána budou slouženy mše sv. v 9:00 hod. a v 10:30 hod. Podrobný časový harmonogram vánočních bohoslužeb naleznete též na plakátu v předsíni, na webových stránkách a ve farním časopisu Setkávání.

*      25. prosince bude sloužena vánoční mše sv. také v Žežicích odpoledne v 16.00 hod. Může to být pěkný cíl vaší vánoční vycházky.

*      25. prosince bude sloužena bohoslužba slova v kostele sv. Anny v Tisé od 16:00 hod. Od 19:00 bude provedena Česká mše vánoční  „Hej, mistře!“  od J. J. Ryby pod taktovkou dirigenta Miloše Boka.