Farní ohlášky z neděle 11.7.2021

Květ

*      V neděli 18. července se uskuteční ve Skoroticích na faře po mši sv. v 16:00 hod. rozloučení s naším stávajícím kaplanem P. Václavem Novákem, který odchází na nové místo. Všichni jsou zváni na společné posezení a rozloučení.

*      Letní dětský tábor farnosti proběhne od 18. do 31. července. Pamatujme na děti a vedoucí a svěřujme je i celý průběh tábora do našich modliteb.

*      Poutní mše sv. k Panně Marii Nanebevzaté, patronce našeho kostela, se uskuteční v neděli 15. srpna. Srdečně zveme všechny farníky!

*      Všem přejeme pěkné prázdniny a dovolené. Ať je to doba odpočinku, ale také zamyšlení a přiblížení ke Kristu i ke svým bližním. Vyprošujeme vám požehnaný čas a šťastný návrat do vašich domovů.