Farní ohlášky z neděle 20. 12. 2020

4. neděle adventní

*      Rorátní mše sv. se bude konat ještě ve středu ráno v 8.00 hod. Po této ranní bohoslužbě se bude kostel uklízet. Budeme rádi, když nám s tím pomůžete ve větším počtu.

*      Každoroční výstava betlémů je letos koncipována v duchu přípravy na Vánoce s mottem „Přijďte hledat Vánoce“. Vánoční atmosféru doprovázejí zamyšlení nad vánoční tématikou spojená s fotografiemi ze Svaté země. Provází nás též slovo českých básníků. Doba konání: od 16. do 27. prosince. Podrobný časový harmonogram naleznete na plakátu v předsíni, na webových stránkách a ve farním časopisu Setkávání.

*      Za lavicemi naleznete formuláře s rozpisem služeb v kostele během vánoční doby, prosíme, abyste se zapisovali, nejlépe po dvou, abychom mohli zpřístupnit kostel pro návštěvníky a pomohli jim tak prožít Vánoce duchovně. Děkujeme.

*      V našem kostele bude sloužena na Štědrý večer 24. prosince půlnoční mše sv. tzv. „dětská“ v 16.00 hod. a druhá ve 23.00 hod. Je potřebné dodržet platné hygienické předpisy, tzn. přiměřený počet osob, rozestupy a užívání roušek.

*      Na Boží Hod vánoční a svátek sv. Štěpána budou slouženy mše sv. v 9:00 hod. a v 10:30 hod. Podrobný časový harmonogram vánočních bohoslužeb naleznete též na plakátu v předsíni, na webových stránkách a ve farním časopisu Setkávání.

Požehnané svátky všem!