Farní ohlášky z neděle 23. 2. 2020

7. neděle v mezidobí

*       Pozvánka pro naše děti: Milé děti, zveme Vás na karneval, který proběhne dnešní neděli 23. února od 15 do 17 hod. na faře v sále Sinaj. Uvítáme i Vaše rodiče či prarodiče, kteří mohou také přijít v maskách.

*      Začátek postní doby připadá na Popeleční středu 26.2. Tento den je dnem přísného postu a újmy (vyloučeno je maso a je možné se najíst jednou denně dosyta). Mše sv. bude sloužena v našem kostele v 18:00 hod, ranní mše sv. v 8:00 hod. se nekoná. Příležitost ke svátosti smíření bude hodinu přede mší sv., tj. od 17. 00 hod.

*      V postní době budou probíhat v našem kostele každý pátek od 17:15 hod. křížové cesty. V jejím vedení se budou střídat jednotlivé skupiny. Tento pátek povedou křížovou cestu kněží. Budeme myslet na kněžská a duchovní povolání.