Farní ohlášky z neděle 2. 2. 2020

Svátek Uvedení Páně do chrámu - Hromnice

*       Srdečně zveme všechny farníky a přátele na jubilejní     20. farní ples, který se uskuteční v sobotu 15. února od 20.00 hod. ve společenském sále hotelu Comfort (bývalý hotel Vladimír). Vstupenky jsou k dispozici k prodeji ve farní kanceláři, nebo každou neděli po bohoslužbách v předsíni kostela, příp. možno kontaktovat pro rezervaci slečnu Báru Řeřichovou, kontakty jsou uvedeny na plakátech. Pokud vlastníte nějaký předmět, o kterém jste přesvědčeni, že si zaslouží, aby byl věnován do tomboly, dopravte jej, prosím, na faru do 12. února.

*        Pozvánka pro naše děti: Milé děti, zveme Vás na karneval, který proběhne 23. února od 15 do 17 hod. na faře v sále Sinaj. Uvítáme i Vaše rodiče či prarodiče, kteří mohou také přijít v maskách.

*       Další setkání z cyklu Hovory o víře se bude konat ve čtvrtek 6. 2. po skončení mše sv. na faře, sál Sinaj. Na programu máme pokračování v úvahách o modlitbě Páně., Následuje diskuse, duchovní zkušenosti, společná modlitba. Vytváříme pěkné, přátelské společenství. Všichni zájemci o prohloubení otázek týkajících se víry jsou zváni.

*       Pátek 7. 2. je prvním pátkem v měsíci. Využijme možnosti přistoupit ke svátosti smíření a eucharistie v tento den. Je spojen s mimořádnými milostmi. Po mši sv. v 18:00 hod. následuje pravidelná eucharistická adorace.

*       Setkání rodin v měsíci únoru se nekoná.

*       V době jarních prázdnin se tento týden nekoná páteční společenství mládeže a výuka náboženství.

*       Setkání lékařů proběhne v pondělí 10. 2. v 19:00 hod. na faře, sál Jana Pavla II. Probírá se na pokračování duchovní téma, následuje diskuse, modlitba. Zváni jsou všichni lékaři.

*       Věřící spolehlivý VŠ student hledá na letní semestr levné ubytování v rodině. Nabízí pomoc v domácnosti. V případě dotazů nebo zájmu kontaktujte P. Václava.