Národní pochod pro život 2019

Zveme všechny rodiny s dětmi, mládež i dospělé na Národní pochod pro život 2019. K účasti nás vybízejí i naši biskupové - viz jejich pastýřský list.

Společný odjezd s jáhnem Václavem bude v 8.15 hodin z hlavního vlakového nádraží. Sraz bude již v 8.05. Můžete také dát vědět dopředu Václavovi, že plánujete účast. Cestu a oběd si hradí každý sám.

Na programu je mše svatá v katedrále, přesun na Klárov, kde proběhne oběd a další program pro děti i dospělé, poté v 14.00 hodin začne samotný pochod směrem na Václavské náměstí, kde v cca 16.00 hodin zakončíme u sochy sv. Václava.

Předpokládaný návrat do Ústí je v 17.41 nebo v 18.14, podle toho, který spoj stihneme.

Organizátoři prosí o registraci účastníků na webu Hnutí pro život, kde si můžete zajistit zrychlený průchod přes bezpečnostní kontrolu na Pražském hradě, objednat oběd a tričko.

Prosíme ještě o pomoc při propagaci akce, v kostele je ještě pár plakátů, které můžete roznést na vhodná místa ve vašem okolí. Děkujeme.