Farní ohlášky z neděle 14. 10. 2018

28. neděle v mezidobí

* Setkání lékařů proběhne v pondělí 15. 10. od 19:00 hod na faře, sál Jana Pavla II. Duchovní téma, společná modlitba a diskuze v kruhu křesťanských zdravotníků. Srdečně zveme.
* Pouť zdravotníků ke sv. Lukášovi v pražské katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha se uskuteční ve čtvrtek 18. října od 17 hod. Bližší informace na plakátku v předsíni kostela.
* Setkání rodin se uskuteční v neděli 21. 10., v centru Ovečka od 15:00 hod. Společenství, duchovní téma i možnost sportovního vyžití. Zveme všechny rodiny.
* Světový den misií, který je u nás známý pod názvem Misijní neděle, oslavíme 21. října při dětské mši sv. v 10:30 hod. Světový den misií se na celém světě slaví jako den modlitby a podpory misií v každé diecézi, farnosti a instituci katolického světa.
* Svatý otec František vyzývá, abychom se během měsíce října, který je měsícem modlitby růžence, po každém růženci modlili Pod ochranu Tvou a Svatý Michaeli, archanděli, za jednotu církve proti ďáblovým útokům.
* Je možné objednat křesťanskou literaturu u Karmelitánského nakladatelství se slevou až 30%. Objednávku je třeba učinit do 17. 10. u jáhna Václava. Podrobnosti na plakátku v předsíni kostela.