Vánoční bohoslužby 2020

V našem kostele bude sloužena na Štědrý den půlnoční mše sv. v 16:00 hod. tzv. „dětská“ a ve 23 hod. Je potřebné dodržet platné hygienické předpisy, tzn. přiměřený počet osob, rozestupy a užívání roušek.

Aktualizace: Nekoná se vánoční bohoslužba v Petrovicích ve 23.00 hodin!

V příloze přehled vánočních bohoslužeb jak v našem arciděnském kostele Panny Marie, tak v okolních farnostech.

Přijďte hledat Vánoce

vánoční atmosféra

I letos kostel Nanebevzetí Panny Marie nabídne svůj prostor k duchovní přípravě na Vánoce, i když ne ve formě klasické výstavy betlémů.

Srdečně zveme na klidnou prohlídku a zamyšlení v krásných prostorech našeho gotického chrámu. Vstoupíte do vánoční atmosféry, uvidíte několik uměleckých ztvárnění a budete se moci inspirovat texty a fotografiemi ze Svaté země, z míst, kde se narodil a žil Ježíš Kristus.

Kostel bude otevřen pro veřejnost ve dnech 16. až 27. prosince 2020 takto:

16.12.      16.00 - 17.00 hod.

17.12.      09.00 - 17.00 hod.