Farní ohlášky z neděle 15.9.2024

rostliny

*       Tuto neděli odpoledne bude mše svatá ve Skoroticích v 16.00 hod.

*      Příští neděle 22. září bude 25. neděle v mezidobí.

*      Ještě dnes odpoledne bude otevřen náš kostel pro veřejnost v rámci Dnů evropského dědictví. Jste srdečně zváni.

*       V pondělí 16. září proběhne na faře v 17.00 hod. setkání katechetů.

*       V 19.00 hod. v pondělí 16. 9. zveme lékaře na pravidelné setkání na faru do sálu Jana Pavla II.

*       Vysokoškolští studenti a starší mládež se schází pravidelně každé úterý. Setkání začíná společným slavením mše svaté, poté pokračují v programu na faře v sále Sinai. (Aktuální informace o společenství můžete sledovat na webu: dcml.cz/spolca/usti-nad-labem)

*       Ve čtvrtek 19. září se sejdou na faře od 15.00 hod. naši senioři.

*       Připomínáme, že každý pátek se pravidelně schází Farní družina od 15.15 hod. na faře ve Skoroticích a od 19.00 hod. Společenství mládeže na faře v Ústí nad labem. Plakátky visí v předsíni kostela.

*       Ve školním roce 2024–2025 bude na faře opět probíhat výuka náboženství, a to ve 3 skupinách. V úterý od 16.00 – 17.00 hod. skupina dětí připravující se na 1. sv. přijímání a skupina dětí třetích až pátých tříd ZŠ. Děti 6. – 9. třídy ZŠ se budou scházet ve čtvrtek od 16.00 hod. Výuka začne od 1. října 2024.

Přihlášky na náboženství jsou k dispozici v kostele za lavicemi a na faře v kanceláři. Vyplněné přihlášky odevzdejte co nejdříve ve farní kanceláři nebo v sakristii.