Farní ohlášky z neděle 12.11.2023

veverka

*        Ve čtvrtek 16. listopadu na faře přivítáme naše seniory od 15.00 hod. v sále Nazaret.

*        Ve čtvrtek 16. listopadu se také sejde na pravidelné setkání skupina křesťanských pedagogů večer od 19.00 hod. v sále Jana Pavla II.

*        Příští neděli 19. listopadu zveme všechny rodiny s dětmi k účasti na mši svaté v 10.30 hod., která je zaměřena na děti a doprovází ji zpěv dětské scholy z naší farnosti.

*        Odpoledne v neděli 19. listopadu jsou také zváni rodiče s dětmi na setkání rodin s dětmi od 14.30 hod v Centru pro rodinu Ovečka (Poláčkova 2, Ústí n. L.).

*        Třetí pondělí v listopadu, tj. 20. listopadu v 19.00 hod., se bude konat setkání lékařů v sále Jana Pavla II. v budově arciděkanství. Srdečně zveme.

*        Od 17. do 19. listopadu jsou zváni děti od 6 do 15 let na podzimní víkendovku s názvem „Tajemství skorotické fary“. Začínáme v 15.00 hod. v pátek 17. listopadu na faře ve Skoroticích. Přihlašování a další informace na webu: taborymatej.cz/usti.

*        Od 19. do 25. listopadu 2023 proběhne Týden modliteb za mládež. Církev se zvláště v těchto dnech modlí za mladé lidi, protože jsou velmi důležití a tvoří její živou součást. Tento týden je také přípravou na slavnost Krista Krále, která je zároveň 38. Světovým dnem mládeže.

*        V termínu od 24. do 26. listopadu se bude v Litoměřicích konat již 58. Diecézní setkání mládeže. Přijet může každý mladý člověk, je to příležitost pro poznání živého diecézního společenství. Tématem letošního DSM budou sociální sítě. Hlavní program proběhne v sobotu 25. listopadu v kině Máj v Litoměřicích od 9.00 hod. Bližší informace a možnost přihlášení na www.krizovatka-prichovice.cz.