Farní ohlášky z neděle 17. 1. 2021

2. neděle v mezidobí

*       Bohoslužby v našem kostele probíhají v obvyklém pořádku: nedělní mše sv. v 9:00 hod. a 10:30 hod. a v týdnu večer v 18:00 hod., kromě středy, kdy je sloužena ranní mše sv. v 8:00 hod.

*       Výuka náboženství pro 2. stupeň ZŠ, kterou vede P. Václav, se bude konat online každý čtvrtek od 16:00 hod. Ve skupině 1. a 2. třída pokračuje výuka beze změn každé úterý od 16:00 hod. na faře, sál Jana Pavla II. Ostatní skupiny se znovu otevřou s obnovením školního vyučování.

*       Týden modliteb za jednotu křesťanů se uskuteční od pondělí 18. 1., kdy si připomínáme Pannu Marii, Matku jednoty křesťanů, do pondělí 25. 1., svátku Obrácení svatého Pavla. Připojme se k modlitbám za jednotu.

*       Tento rok vyhlásil papež František rokem sv. Josefa. Slavnost sv. Josefa oslavíme 19. března v kostele ve Vaňově, který je zasvěcen tomuto velkému světci.