VÝSTAVA BETLÉMŮ 18.12.2017 - 3.1.2018

Fotka

Všechny srdečně zveme na již 31. ročník Výstavy betlémů v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Ústí nad Labem.

Slavnostní zahájení výstavy se koná 18. prosince 2017 v 16.00 hod. a výstava potrvá do 3.1.2018. Přesné otevírací doby naleznete na plakátku zde:

Přijďte si nejen prohlédnout zajimavé exponáty, některé opravdu vzácné a některé, které potěší srdce, protože je vytvořily ruce našich dětí, ale i navštívit kostel.

Vyzdobený kostel i téma výstavy nám připomíná, že Vánoce nejsou jen dárky, dobré jídlo a zábava, ale oslava narození Ježíše Krista a s tímto zaměřením máme hluboce prožít vánoční svátky, společně se svými blízkými.

Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám, abyste zde našli inspiraci pro radostně prožitý konec adventní doby a požehnané svátky Kristova narození.